Зміни до порядку надання субсидії
Зміни до порядку надання субсидії

Поділитися новиною:

Зміни до порядку надання субсидії

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017р. № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» удосконалено процес надання житлових субсидій, а саме:

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії

Змінено період, за який враховуються доходи для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох до двох кварталів.

Звертаємо увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат для придбання твердого палива та скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

 

 Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (станом на 01.09.2017 р. 340,00 грн.).

 

 Змінено соціальні нормативи

Даною постановою змінено соціальні нормативи споживання газу для приготування їжі та підігріву води, які становлять відповідно: на газову плиту в разі відсутності централізованого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 куб. метра на одну особу на місяць, на газову плиту та газовий водонагрівач – 10,5 куб. метра на одну особу на місяць.

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

Славутської райдержадміністрації                                                                                    М. Гринько

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1857 | Переглядів: 58Дата публікації: 12:54 26.09.2017