ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

25 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

  Андрій Сампір - начальник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  на минулому тижні 19 вересня поблизу міста Славута виявлено вибуховонебезпечний предмет, 20 вересня  групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС у Хмельницькій області поблизу с. Варварівка  було знешкоджено. 23 вересня 2017 року в с. Комарівка  відбулася пожежа житлового будинку. Причина пожежі – замкнення електропроводки. Нещасних випадків на пожежі не було.

 Володимир Яцюк - начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 18.09.17 року по 24.09.17 року на території Славутського району зареєстровано 77 заяв та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6:  5 – крадіжок, 1 – тілесні ушкодження.

 Представник Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 225 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37 виїздів, госпіталізовано 195  хворих, з них прооперовано 25.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (100 %) та місцевого  (100%) бюджетів у вересні 2017 року.

 Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що на минулому тижні відбулася медична рада, крім того, по програмі відшкодування з державного бюджету вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу використано всі перераховані державою кошти за вересень.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що продовжуються роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню. На даний час філією продовжуються роботи на ділянці дороги «Хоровець -Гута».

Гетьман Олександр - директор Славутського району електромереж  поінформував,  що РЕМ працює в звичайному режимі,  проводяться роботи по ліквідації пошкоджень мереж в населених пунктах Соснівка – Досін.

Раїса Коваль - начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. Триває підготовка до перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року.

 

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1856 | Переглядів: 81Дата публікації: 11:26 25.09.2017