Захист прав дітей
Захист прав дітей

Поділитися новиною:

Захист прав дітей

З метою вжиття заходів щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей, профілактики насильства в сім’ї, соціально - правового захисту дітей представниками служби у справах дітей спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді та Славутського відділу поліції 21 вересня 2017 року проведено профілактичний рейд на території Улашанівської сільської ради.

Членами комісії обстежено умови проживання 5 дітей, які перебувають на обліку служби, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, з   2 неблагополучних сім’ях та 2 дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів.

Членами Комісії проведено профілактичні бесіди із батьками та попереджено їх про притягнення до адміністративної відповідальності в разі подальшого невиконання батьківських обов’язків відносно своїх малолітніх дітей.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації.

 

 

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1851 | Переглядів: 57Дата публікації: 14:21 22.09.2017