Шановні славутчани та гості міста!
Шановні славутчани та гості міста!

Поділитися новиною:

Шановні славутчани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста! Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання.

У складний період новітньої історії України ми маємо, як ніколи, проявити найкращі риси нашого народу – єдність, патріотизм, щирість та мужність. Ми маємо об'єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим,  хто цього потребує. 

Сьогодні Славутчанам є чим пишатися.   З кожним роком Славута стає затишнішою та комфортнішою. Виростають нові будинки, яскравішають широкі вулиці, створюється сучасна інфраструктура. Місто розвивається, стає привабливішим для гостей та інвесторів.  Та, незважаючи на помітний прогрес, Славуті вдалося зберегти свою історичну самобутність, унікальність навколишніх краєвидів і багатство неповторних лісів.  За своє довголіття наша земля зростила багато талановитих особистостей та  стала містом, добре знаним в області і далеко за її межами.

Тож хай і надалі квітне та  зростає Славута добробутом і виробничими показниками, успіхами у всіх добрих починаннях і справах!

 Щастя, міцного здоров’я, родинного затишку, оптимізму і добра зичимо  всім славутчанам на довгі  роки.

 

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                               Б. Маршук

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1846 | Переглядів: 57Дата публікації: 08:49 21.09.2017