Черговий рейд по сім’ям та профілактична робота з "горе-батьками"
Черговий рейд по сім’ям та 
профілактична робота з \"горе-батьками\"

Поділитися новиною:

Черговий рейд по сім’ям та профілактична робота з "горе-батьками"

Профілактична робота з неблагополучними сім'ями є ефективною, якщо вона ведеться злагоджено та систематично.

На виконання заходів щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей, злочинів та правопорушень у дитячому середовищі, попередження насильства в сім’ї представниками служби у справах дітей спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 19 вересня 2017 року проведено черговий профілактичний рейд на території Ганнопільської сільської ради в селах Ганнопіль, Малий Скнит, Клепачі та Киликиїв.

Членами комісії обстежено умови проживання 17 дітей в 10 неблагополучних сім’ях. За результатами рейду 6 батьків попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі подальшого неналежного виконання батьківських обов’язків та відносно 2 батьків вирішено ініціювати притягнення до адміністративної відповідальності.

З усіма батьками проведено профілактичні розмови, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі ухилення від виконання батьківських обов’язків та наголошено, що вони відповідальні за життя та здоров′я своїх дітей.

Крім того, члени Комісії обстежили умови проживання та виховання        8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних батьків. Усі вони належним чином займаються вихованням своїх підопічних, створюють гарні умови для їх проживання, дбають про фізичний та духовний розвиток дітей.

 

Служба у справах дітей

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1845 | Переглядів: 75Дата публікації: 11:55 20.09.2017