ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

18 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Андрій Сампір – начальник    Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  12 вересня 2017 року в с. Кам’янка  відбулася пожежа житлового будинку. Причина пожежі – замкнення електропроводки.

15 вересня 2017 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС у Хмельницькій області було знешкоджено мінометну міну часів Другої Світової Війни, яку було виявлено в лісовому массиві під  м. Славута.

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 11.09.17 року по 17.09.17 року на території Славутського району зареєстровано 83 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 11:  3 – крадіжки, 2 – тілесні ушкодження; 2 шахрайство; 1- збут наркотичних засобів; 1 –ДТП; 2 – природна смерть.

Віктор Іващук  – головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 247 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 33 виїзди, госпіталізовано 208  хворих, з них прооперовано 30.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню йдуть до завершення. На даний час філією проводяться роботи на ділянці дороги «Дідова Гора - Лисиче», Іванівка.

Гетьман Олександр - директор Славутського району електромереж  поінформував,  що проводяться роботи по ліквідації пошкоджень мереж після сильного вітру, що мав місце на території району 17 вересня (6 населених пунктів залишились без електроенергії).

Раїса Коваль - начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. Триває підготовка до перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1839 | Переглядів: 81Дата публікації: 15:20 18.09.2017