Вітали мужніх і відважних рятівників
Вітали мужніх і відважних рятівників

Поділитися новиною:

Вітали мужніх і відважних рятівників

15 вересня 2017 року в актовому залі 18 Державної пожежно-рятувальної частини пройшли урочистості з нагоди Дня рятівника України, яке традиційно відзначають 17 вересня. Це свято збігається із Днем вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є покровителькою пожежників та рятувальників, символом оберегу людей від пожеж, природних катастроф та іншого лиха.

Весь особовий склад з наступаючим святом прийшли привітати:  голова райдержадміністрації Богдан Маршук,  голова Славутської  районної ради Леонід Радзивілюк, перший заступник міського голови Сергій Микульський та заступник міського голови Ігор Піголь.

Урочистий захід традиційно розпочався із спільного виконання Державного Гімну України.

Першим з привітаннями і побажаннями виступив начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Андрій Сампір,  згадавши всі надзвичайні ситуації,  які в цьому році подолали пожежні-рятувальники,  а також подякував  керівництву органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за плідну співпрацю,  значний вклад в розвиток підрозділів пожежно-рятувальної служби та всьому особовому складу - за сумлінну роботу.  

З професійним святом присутніх привітав голова Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук: «День рятівника - це свято є не лише професійним, його відзначають також громадяни, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.»

Богдан Петрович подякував справжнім фахівцям своєї справи за порятунок сотень славутчан та збереження матеріальних цінностей.

- На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен Ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя, - звучало у вітальному слові. - Можна привести безліч прикладів відваги та рішучості, виявлені у двобої з вогнем, під час ліквідації аварій та різних надзвичайних ситуацій, які засвідчують, що служба цивільного захисту та пожежна частина об`єднує загартованих бійців, справжніх фахівців своєї справи.

Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за Вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаю Вам і Вашим родинам добра, щастя та благополуччя! – сказав керівник району. Він побажав усім міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Керівництво району  нагородили грамотами та цінними подарунками кращих співробітників пожежної команди за професійне виконання своїх обов’язків,  врятовані людські життя, матеріальні цінності та ліквідовані пожежі.

Не залишилися рятівники в цей святковий день і без музичних вітань. Гарний настрій всім присутнім на урочистостях дарували вихованці Славутського обласного спеціалізованого ліцею.

Альбом: урочистості з нагоди Дня рятівника Альбом: урочистості з нагоди Дня рятівника Альбом: урочистості з нагоди Дня рятівника Альбом: урочистості з нагоди Дня рятівника Альбом: урочистості з нагоди Дня рятівника Альбом: урочистості з нагоди Дня рятівника
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1837 | Переглядів: 95Дата публікації: 15:10 15.09.2017