На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС розглядали актуальні питання вступу району в осінньо-зимовий період.
На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС розглядали актуальні питання вступу району в осінньо-зимовий період.

Поділитися новиною:

На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС розглядали актуальні питання вступу району в осінньо-зимовий період.

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В засіданні також взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На засіданні були присутні: члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сільські голови, голова Берездівської об’єднаної територіальної громади.

Першим питанням, що було винесено на розгляд комісії - стан готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства та інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

Далі члени комісії затвердили перелік потенційно небезпечних об’єктів Славутського району на 2018 рік та заслухали інформацію представника Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Дмитра Столяра про стан утримання та експлуатації за призначенням протипожежного водопостачання в населених пунктах району. Основною проблемою в цьому напрямку, за словами доповідача, є необлаштованість під’їздів до водойм для забору води. Позитивно в цьому напрямку роботи було відмічено Крупецьку (керівництво якої облаштувало пірс для забору води пожежним автомобілем в селі Стригани), Жуківську, Іванівську, Лисиченську та Миньковецьку сільські ради.

Крім того, члени комісії заслухали звіт голови Берездівської об’єднаної територіальної громади Віктора Васьківського про виконання заходів цивільного захисту на території громади та визнали роботу з питань цивільного захисту в Берездівській об’єднаній територіальній громаді задовільною.

Розглянувши всі питання порядку денного комісія прийняла відповідні рішення.

 

Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1831 | Переглядів: 96Дата публікації: 15:55 14.09.2017