Районне свято до Дня фізичної культури і спорту
Районне свято до Дня фізичної культури і спорту

Поділитися новиною:

Районне свято до Дня фізичної культури і спорту

Щорічно в Україні в другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Традиційно районне спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту проводиться в цей день на базі Улашанівського НВК.

Гарного сонячного дня було гамірно і велелюдно у дворі та на спортивному майданчику Улашанівського навчально-виховного комплексу. Сюди приїхали команди навчальних закладів району на чолі з вчителями фізичної культури. На свято завітали керівник апарату Славутської районної державної адміністрації Ігор Крутенчук, Людмила Васільєва - представник народного депутата України Романа Мацоли, директор Районної дитячо-юнацької спортивної школи Славутської районної ради Людмила Нікітіна, які привітали учнів та всіх присутніх з святом спорту і побажали учасникам спортивних змагань перемоги.

Свято розпочалось виконанням державного гімну України. Схиливши голови, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів АТО.

З нагоди свята Славутська районна організація профспілки працівників освіти і науки України виділила грошові нагороди для відзначення кращих працівників у сфері спорту. Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації  були нагороджені тренер-викладач Районної ДЮСШ Петро Семенчук, вчителі фізичного виховання: Володимир Яковчук (Перемишельський НВК), Олександр Гончарук (Старокривинський НВК), Леонід Гнатюк (Цвітоське НВО). Грамотою районної організації ВФСТ «Колос» нагороджено вчителя фізичного виховання Крупецького НВК Валентина Келюха.

В програмі свята були змагання з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу та «Веселі старти».

В змаганнях з волейболу прийняли  участь команди Старокривинського, Улашанівського, Хоровецького навчально-виховних комплексів та Цвітоського навчально-виховного об’єднання. В результаті змагань місця розподілились таким чином: І місце - Улашанівка, ІІ місце-Хоровець, ІІІ місце-Цвітоха, 4 місце-Старий Кривин. Переможці і призери були нагороджені грамотами.

 Змагання з міні-футболу проходили серед шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів. Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів змагались команди Жуківського, Іванівського, Лисиченського та Перемишельського НВК. Місця розподілились таким чином:І місце – Лисиче, ІІ місце – Іванівка, ІІІ місце – Перемишель, ІУ  місце – Жуків. Команда – переможець була нагороджена грамотою та футбольним м’ячем,  команди-призери нагороджені грамотами. Серед шкіл І-ІІІ ступенів в змаганнях прийняло участь шість команд, які були поділені на дві групи: І-Крупець, Улашанівка, Цвітоха; ІІ-Миньківці, Старий Кривин, Хоровець. В результаті змагань в групах до фіналу вийшло чотири команди: Улашанівка, Цвітоха, Старий Кривин та Хоровець. За третє місце зустрічались команди Цвітохи і Хоровця. Основний час закінчився з рахунком 0:0. Тому переможець визначився серією післяматчевих пенальті. Влучнішими виявилися юні футболісти Хоровця 3:2. За І-ІІ місця зустрічалися команди Старого Кривина та Улашанівки. З рахунком 6:0 І місце посіла команда Улашанівки, яка була нагороджена грамотою і м’ячем від народного депутата Романа Мацоли. Призери нагороджені грамотами.

В перерві між футбольними матчами були розіграні два сертифікати з квитками від народного депутата Романа Мацоли   на матч збірної України та Хорватії, який відбудеться в м. Київ 9 жовтня 2017р. Право поїхати на футбольний матч вибороли Сімчук Владислав (Лисиче) та Казмірчук Максим (Старий Кривин). Сертифікати вручила Людмила Васільєва.

В змаганнях з настільного тенісу прийняли участь 15 юнаків та 5 дівчат. Серед юнаків місця розподілились таким чином: І місце – Ляшук Віталій (Миньківці), ІІ місце – Рибіцький Денис (Хоровець), ІІІ місце – Нікітчук Іван (Крупець). Вони були нагороджені грамотами та тенісними ракетками. Серед дівчат І місце зайняла Келюх Мар’яна (Крупець), ІІ – Голотюк Ірина(Хоровець), ІІІ – Яковчук Діана (Жуків). Юні тенісистки нагороджені грамотами та медалями.

В «Веселих стартах» прийняли участь команди  дев’яти навчальних закладів: Жуків, Лисиче, Миньківці,  Перемишель,  Полянь,  Старий Кривин,  Улашанівка,  Хоровець і Цвітоха. В результаті трьох естафет спритнішими виявилися учні Старого Кривина. ІІ місце посіли юні спортсмени Улашанівки, ІІІ – Миньківці. Переможець та призери нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Так тримати!

Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято Альбом: спортивне свято
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1827 | Переглядів: 112Дата публікації: 14:29 11.09.2017