Інформація щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Хмельницькій області
Інформація щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів
для сфери підприємництва у Хмельницькій області

Поділитися новиною:

Інформація щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Хмельницькій області

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною у жовтні 2017 року планується проведення за участю експертів проекту GIZ інформаційно- консультаційного семінару та конкурсного відбору претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині у 2018 році.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

- налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;

- безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;

- вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;

- набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

З питань участі в інформаційно-консультаційному семінарі та конкурсному відборі за участю експертів проекту GIZ (жовтень 2017 року) звертатися за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7, відділ економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, каб. 33, тел. 7-10-96. Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на стажування можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de

Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1825 | Переглядів: 74Дата публікації: 14:09 11.09.2017