Проведено щотижневу оперативно-розпорядчу нараду.
Проведено щотижневу оперативно-розпорядчу нараду.

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу оперативно-розпорядчу нараду.

11 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Представник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що за минулий тиждень підрозділ працював в штатному режимі. Пожеж та загорянь не виникало.

Володимир Яцюк - начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 04.09.17 року по 11.09.17 року на території Славутського району зареєстровано 83 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 11:  7 – крадіжок, 2 – факти раптової смерті; 1- факт шахрайства, 1 – злочин проти довкілля.

Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 240 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38 виїздів, госпіталізовано 189  хворих, з них прооперовано 25.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що продовжуються роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню. На даний час філією продовжуються роботи на ділянці дороги «Дідова Гора - Лисиче».

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: нарада 11.09. Альбом: нарада 11.09. Альбом: нарада 11.09. Альбом: нарада 11.09. Альбом: нарада 11.09. Альбом: нарада 11.09. Альбом: нарада 11.09.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1823 | Переглядів: 116Дата публікації: 11:23 11.09.2017