Профілактична робота з "горе-батьками"
Профілактична робота з \"горе-батьками\"

Поділитися новиною:

Профілактична робота з "горе-батьками"

З метою вжиття заходів щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей, злочинів та правопорушень у дитячому середовищі, а також підготовки дітей до навчального року представниками служби у справах дітей спільно Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Славутським відділом поліції днями проведено профілактичні рейди на території Волицької, Ганнопільської та Берездівської сільських рад.

На території Ганнопільської та Берездівської сільських рад обстежено умови проживання 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів (піклувальників). Встановлено, що свої обов’язки вони виконують належним чином, порушень прав та інтересів дітей не виявлено.

Однак у наш час не завжди спостерігається тенденція «Родинного благополуччя». В цьому вкотре змогли переконатися члени Комісії під час обстеження неблагополучних родин.

Так, в с.Губельці обстежено умови проживання в сім’ї М., у яких, в судовому порядку, відібрано дітей без позбавлення їх батьківських прав. Встановлено, що батьки і надалі зловживають алкогольними напоями, що негативно їх характеризує та буде впливати на прийняття рішення щодо повернення дітей в родину або позбавлення їх батьківських прав.

На території Берездівської сільської ради в с.Красносілка представники Комісії відвідали гр.Б., відносно якого подано позовну заяву до суду щодо позбавлення його батьківських прав по відношенню до 3 дітей.

В с.Ганнопіль членами Комісії обстежено умови проживання 2 малолітніх дітей в сім’ях М. та Н., де матері самостійно виховують дітей.

Основною проблемою даних неблагополучних сімей є ведення батьками аморального способу життя, щоденне вживання алкогольних напоїв, неповні сім’ї, погані житлові умови, недостатнє матеріальне становище.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей.

                                                                                Служба у справах дітей Славутської РДА

Альбом: рейд Альбом: рейд Альбом: рейд
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1821 | Переглядів: 89Дата публікації: 11:02 11.09.2017