Фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели «Урок реального трудового життя» для учнів Берездівського НВК!
Фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели
«Урок реального трудового життя» для учнів Берездівського НВК!

Поділитися новиною:

Фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели «Урок реального трудового життя» для учнів Берездівського НВК!

Початок навчального року – це початок нових вражень, успіхів та досягнень в шкільному житті. Особливо цінний цей період для здобуття нових знань. Як обрати професію, яка буде приносити задоволення, забезпечить працевлаштування і конкурентоспроможність на ринку праці? – це питання має не аби яку значимість у житті кожного школяра.

І фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості спробували дати вичерпну відповідь на нього, провівши 07 вересня 2017 року «Урок реального трудового життя» для учнів 11 класу Берездівського НВК. Захід проходив в рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання», і охопив 24 учня!

Провідний фахівець з профорієнтації Ярослав Терновий, обговорив з школярами основні помилки, які допускають при виборі майбутньої професії, типи професій, кроки успішного їх вибору, акцентував увагу на затребуваність робітничих професій, їхню цінність і перспективність сьогодні, ознайомив з послугами, які надаються Державною службою зайнятості, наголосив на можливості проходження профдіагностичного тестування з метою визначення професійної спрямованості в режимі «онлай», використовуючи портал «Труд» Державної служби зайнятості (рубрика «Пізнай себе», http://www.trud.gov.ua), а також портал «Моя кар'єра» (http://www.mycareer.org.ua). Окрім того, школярам були презентовані інноваційні форми інтернет-навчання на масових безкоштовних онлайн-курсах, зокрема на платформі «Prometheus» та сайті для вивчення англійської мови «Lingva.Skills».

«Уміле поєднання особистих якостей з вимогами сучасного ринку праці – це запорука вдалого вибору професійної діяльності, який робити необхідно уже під час навчання в школі. Ваша впевненість у власних цілях, чітко поставлена професійна мета помножені на актуальні тенденції ринку праці та мотивацію постійно розвиватися – ось реальний шлях майбутнього процвітання та успіху», - відмітив фахівець центру зайнятості під час зустрічі.

На завершення, було розповсюджено буклети, які інформують про послуги Державної служби зайнятості, а також профорієнтаційні матеріали, котрі, маємо надію, разом зі сказаним, допоможуть майбутнім випускникам зробити вірний вибір у багатогранному світі професій.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1820 | Переглядів: 82Дата публікації: 08:18 11.09.2017