Атестація клубних працівників
Атестація клубних працівників

Поділитися новиною:

Атестація клубних працівників

31 серпня 2017 року в районному будинку культури сектором культури та туризму Славутської районної державної адміністрації проведено чергову атестацію клубних працівників району відповідно до Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури, затвердженого наказом Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 року № 44 (зі змінами).

Атестаційна комісія у складі: голови комісії- завідувача сектору культури та туризму Славутської райдержадміністрації - Бражук Валентини, членів комісії - директора РБК Кравченко Оксани, провідного методиста РБК Герзун Світлани, керівника народного аматорського ансамблю Бєлєнової Наталії заслухали характеристики на клубних працівників, підготовлені сільськими головами (оскільки заклади культури клубного типу знаходяться на балансі сільських рад) та врахували їх при прийнятті рішення про атестацію.

Працівники культури району якісно підготувались до атестації, виготовили папки - портфоліо та презентаційні відеороліки, де відображено творчу роботу в міжатестаційний період. Всіх працівників культури атестовано, як таких, що відповідають займаній посаді.

Альбом: Атестація клубних працівників Альбом: Атестація клубних працівників Альбом: Атестація клубних працівників
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1808 | Переглядів: 370Дата публікації: 19:41 01.09.2017