В Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Як розпочати свій бізнес»? приурочений до Дня підприємця!
В Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар
«Як розпочати свій бізнес»? приурочений до Дня підприємця!

Поділитися новиною:

В Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Як розпочати свій бізнес»? приурочений до Дня підприємця!

31 серпня 2017 року в Славутському міськрайонному центрі зайнятості з метою інформування шукачів роботи щодо перспектив самозайнятості, а також сприяння Державної служби занятості в організації та провадженні підприємницької діяльності, відбувся інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», приурочений до Дня підприємця. Кількість учасників заходу 31 особа.

Під час семінару шукачі роботи отримали всебічну інформацію стосовно особливостей започаткування власної справи в сучасних умовах, ознайомилися з досвідом безробітних, котрі за підтримки центру зайнятості вже стали успішними підприємцями. Також присутнім було представлено актуальні бізнес-ідеї, сучасні інтернет-технології та їх місце у розвитку власної справи. Лейтмотивом заходу стало подолання стереотипів щодо започаткування малого бізнесу, внутрішньо - психологічної невизначеності та страху перед можливими невдачами.

На останок було розповсюджено інформаційні буклети, що інформують про послуги Служби зайнятості в плані сприяння самозайнятості й висвітлюють основні моменти бізнес-планування. Провів захід провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ярослав Терновий. 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1807 | Переглядів: 81Дата публікації: 09:24 01.09.2017