Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації
Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, під головуванням очільника районної державної адміністрації Богдана Маршука відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь члени колегії, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного першим звучало питання: про стан підготовки навчальних закладів району до нового 2017/2018 навчального року. Інформував  по даному питанню начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Дмитро Володимирович. Зокрема, він зазначив, що  всі навчальні заклади району готові до нового навчального року і розпочали свою роботу.

«За кошти субвенцій сільських рад придбано стільці і дошки аудиторні у Старокривинський навчально-виховний комплекс, килимове покриття і спортивні мати - у Крупецький навчально-виховний комплекс, спортивний інвентар - у Перемишельський навчально-виховний комплекс, на що використано кошти в сумі 54,9 тис. грн. Миньковецькою сільською радою виділено 14,9 тис. грн. на придбання меблів в дошкільний навчальний заклад та 7 тис. грн. на закупівлю матеріалів для ремонту. Волицькою сільською радою видалено 4,920 тис. грн. на закупівлю меблів у Губелецький навчально-виховний комплекс, Лисиченською сільською радою – 3 тис. грн. на придбання канцтоварів у Лисиченський навчально-виховний комплекс. Крім того, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації закуплено 100 стільниць до шкільних парт на загальну суму 16,0 тис. грн. у Миньковецький, Губелецький, Варварівський, Жуківський, Перемишельський навчально-виховні комплекси та Цвітоське навчально-виховне об’єднання.

Заплановано закупити посуд для шкільних їдалень на загальну суму 80,0 тис. грн.

За рахунок коштів субвенції Улашанівської сільської ради закуплено обладнання довгострокового користування у Перемишельський навчально-виховний комплекс: морозильну камеру (8,2 тис. грн.) та пральну машину (8,8 тис. грн.)

Проведено поточний ремонт приміщення Крупецького навчально-виховного комплексу (112,2 тис. грн.), поточні ремонти класних кімнат Старокривинського навчально-виховного комплексу (60,8 тис. грн.).

Завершується реконструкція Головлівського навчально-виховного комплексу за рахунок коштів освітньої субвенції.

Наразі вирішується питання щодо придбання шкільної документації та класних журналів.

З метою впровадження енергозберігаючих заходів та забезпечення належного температурного режиму переведено на альтернативний вид палива котельню Улашанівського навчально-виховного комплексу. Завершено капітальний ремонт (утеплення фасаду) дошкільних навчальних закладів Миньковецького та Улашанівського навчально-виховних комплексів.

Крім того, проводиться робота щодо капітальних ремонтів приміщень загальноосвітніх навчальних закладів. За рахунок субвенції з бюджету Миньковецької сільської ради виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту (заміна покрівлі дошкільного навчального закладу) Миньковецького навчально-виховного комплексу (13964,00 грн.). Здійснено експертизу проектно-кошторисної документацію на проведення будівництва спортзалу Цвітоського навчально-виховного об’єднання (3612,29 грн.). Виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту (заміна даху, утеплення фасаду) Лисиченського навчально-виховного комплексу (9936,00 грн.). Здійснено експертизу проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту їдальні (заміна даху, утеплення фасаду) Цвітоського навчально-виховного об’єднання (1231,20 грн.).

На виконання протипожежних заходів у навчальних закладах району передбачені кошти в сумі 40,9 тис. грн. Проведено виміри опору ізоляції (23,4 тис. грн.), перезарядку вогнегасників (15,0 тис. грн.), перевірку димоходів (2,5 тис. грн.). Кошти в сумі 3,5 тис. грн. будуть спрямовані на встановлення пристрою блискавкозахисту на будівлі їдальні Цвітоського навчально-виховного об’єднання, 12,07 тис. грн. - на обробку дерев’яних конструкцій покрівлі Улашанівського навчально-виховного комплексу вогнетривким розчином».

Крім того, Дмитро Володимирович підкреслив: «У 2017/2018 навчальному році навчальним процесом буде охоплено 1359 учнів. Проведено набір учнів до 1-х та 10-х класів. У новому навчальному році розпочнуть навчання 173 першокласники. Дошкільною освітою буде охоплено 370 дітей віком від 3-х до 6-ти років. Усього нараховується 132 дитини п’ятирічного віку, які стовідсотково охоплені дошкільною освітою.

Наповнюваність класів у середньому по району становить 10,7 учня. Режим роботи усіх загальноосвітніх закладів району однозмінний. 

Учні 9-х класів у 2017/2018 навчальному році розпочнуть навчання згідно з новими державними стандартами базової та повної загальної середньої освіти. Внесено зміни до навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Оновлення навчальних програм відбу-вається відповідно до державних стандартів базової і повної загальної середньої освіти. У навчальних програмах основної школи послідовно впроваджено компетентністний підхід, який відповідає стратегічному напрямку розвитку освіти в контексті положень «Нової української школи».

Наразі постає питання щодо створення в навчальних закладах умов для дітей з особливими освітніми потребами, у яких би разом з освітніми послугами діти отримували корекційно-розвиткову допомогу. Так, у  Губелецькому, Старокривинському навчально-виховних комплексах та Цвітоському навчально-виховному об’єднанні запроваджено інклюзивну освіту.

Завершена робота з підготовки спортивного обладнання на спортивних майданчиках.

Усі навчальні заклади району забезпечені педагогічними кадрами (усього 252 особи). Усім педагогічним працівникам району виплачені відпускні кошти та матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.

Поповнено фонд шкільних бібліотек художньою літературою на загальну суму 2401 грн. Учні 9-х класів отримують нові підручники.

Особлива увага приділяється питанням підвезення школярів. Парк шкільних автобусів по району становить 8 одиниць, всі вони задіяні у підвезення дітей, які проживають за межею пішохідної доступності, до місць навчання і додому.

З метою безпечної експлуатації шкільних автобусів у зимовий період заплановано закупити автошини на загальну на суму 82,6 тис. грн. У серпні поточного року проведено технічне обслуговування шкільних автобусів».

Про підготовку навчальних закладів Берездівської та Ганнопільської ОТГ виступили: заступник голови Берездівської ОТГ Загоруйко Э.В. та заступник голови Ганнопільської ОТГ

 

Про стан виконавської дисципліни у районній державній адміністрації у першому півріччі 2017 року та заходи щодо її покращення інформував присутніх керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук.

Крім того, члени колегії заслухали звіт Цвітоського сільського голови Гизимчука М.В. про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Цвітоської  сільської ради та визнали особистий внесок сільського голови у забезпеченні організації роботи виконкому з Цвітоської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади задовільним.   

 З усіх питань порядку денного колегії, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийнято відповідні рішення.

 

 

 

Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1806 | Переглядів: 124Дата публікації: 16:10 31.08.2017