Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

31 серпня відбулася чергова п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Головував на засіданні очільник районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 18 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, керівник апарату  райдержадміністрації Ігор Крутенчук, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, ЗМІ  та інші.

На початку пленарного засідання депутати заслухали звіт заступника начальника управління фінансів  Незборецької О.М. про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.  

Далі затвердили: перелік об’єктів, які фінансуються у 2017 році за рахунок державного бюджету; угодe про передачу сто відсотків обсягу видатків медичної субвенції, обрахованої за фінансовими нормативами бюджетної забезпеченості мешканців міста Славути на 2018 рік для фінансування медичних послуг населення з бюджету міста Славути до Славутського районного бюджету; угоду про спільне утримання протягом                      2018 бюджетного року Славутського районного трудового архіву та КУ «Славутська міська рятувально-водолазна служба»; Програму забезпечення проведення протиепізоотичних заходів на території Славутського району на 2017 рік; Статути Славутського районного будинку культури в новій редакції та Славутської районної  централізованої бібліотечної системи   в новій редакції; Положення про Славутський районний трудовий архів в новій редакції. 

 Депутати внесли  зміни до Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Славутському районі на 2015-2018 роки та розглянули ряд інших питань порядку денного.

По закінченню пленарного засідання з нагоди Дня незалежності та за значні досягнення у роботі представникам з району  голова районної ради та голова райдержадміністрації  вручили почесні грамоти обласної ради.

 

 

 

Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1804 | Переглядів: 135Дата публікації: 15:27 31.08.2017