Відбулося засідання спостережної комісії
Відбулося засідання спостережної комісії

Поділитися новиною:

Відбулося засідання спостережної комісії

З метою організації контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі та тих, що звільнились з місць позбавлення волі, надання їм різного виду допомоги діє районна спостережна комісія.

29 серпня 2017 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Крутенчука І.І. за участю керівників громадських організацій району відбулось чергове засідання спостережної комісії при Славутській райдержадміністрації. В порядку денному розглянуті питання про здійснення громадського контролю за особою, що повернулась з місць позбавлення волі та постановку на облік спостережної комісії трьох осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі. 

Було зазначено, що соціальна допомога такій категорії осіб має бути спрямованою на досягнення позитивних змін в їхніх міркуваннях, соціальній позиції та поведінці. Для більш ефективної роботи спостережної комісії потрібно гуманне ставлення до даної категорії населення, зацікавленість суспільства, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема голів сільських рад, в наданні допомоги по влаштуванні побуту, їх працевлаштуванні та інших суспільно важливих питаннях.

 

Н. Пермінова,

секретар спостережної комісії.

 

Альбом: Відбулося засідання спостережної комісії Альбом: Відбулося засідання спостережної комісії Альбом: Відбулося засідання спостережної комісії Альбом: Відбулося засідання спостережної комісії Альбом: Відбулося засідання спостережної комісії
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1795 | Переглядів: 84Дата публікації: 14:08 29.08.2017