Славутський міськрайонний центр зайнятості провів виїзну акцію приурочену до Дня незалежності України!
Славутський міськрайонний центр зайнятості провів виїзну акцію приурочену до Дня незалежності України!

Поділитися новиною:

Славутський міськрайонний центр зайнятості провів виїзну акцію приурочену до Дня незалежності України!

24 серпня 2017 року – День незалежності України! Надзвичайно торжественне і глибоке за змістом свято волі кожного українця і українки. Славутський міськрайонний центрі зайнятості провів виїзну акцію приурочено до цього урочистого дня на центральній площі міста, де зібралося близько 300 славутчан різних вікових груп з числа зайнятого і незайнятого населення!

Фахівець служби зайнятості Ярослав Терновий ознайомив учасників дійства з послугами служби зайнятості, можливістю проходження профдіагностичного тестування на предмет  виявлення професійних схильностей, досить активно й широко демонструвалися й можливості інтернет-технологій в плані пошуку роботи, розміщення резюме/відеорезюме шукачів на спеціалізованих сайтах та відеохостингу «YouTube», проходження масових безкоштовних онлайн-курсів на платформі «Prometheus», інноваційні можливості щодо вивчення іноземної мови на сайті проекту «Lingva.Skills» тощо.

 

Окремо висвітлювалася й можливість проходження професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за актуальними професіями. Більше того, усі охочі мали змогу й безпосередньо ознайомитися з актуальними нині вакансіями на місцевому ринку праці, а також перевагами легальної зайнятості й існуючими небезпеками при працевлаштуванні за кордоном.

 

Лейтмотивом заходу стало надання інформації громадянам з подальшою мотивацією їх до активної життєвої позиції, до змін на краще і професійного розвитку з посилом на компетентну підтримку в цьому плані  фахівців центру.  Адже кожен охочий знайти роботу, розвиватися в напрямку професійного становлення, організувати власну справу, визначитися з вибором майбутнього фаху, ознайомитися з ефективним й інноваційними техніками пошуку роботи завжди може розраховувати не це!

 

На останок було розповсюджено інформаційні буклети, що інформують про послуги служби зайнятості.  Покладаємо надію, що подібні заходи посприяють поінформованості громадян,  і у разі потреби вони  звернуться вже безпосередньо в центр зайнятості за більш детальною інформацією для вирішення актуальних питань.

 

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

 

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1793 | Переглядів: 78Дата публікації: 11:30 29.08.2017