Благодійна акція
Благодійна акція

Поділитися новиною:

Благодійна акція

28.08. 2017 р. працівники СРТЦСО долучилися до акції вручення благодійної допомоги у вигляді лікарських препаратів, яка проводилась ГО “Громадянська ініціатива Романа Мацоли “Інститут солідарності громад”.

З 28.08. по 12.09.2017 року Славутським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надаються медико-соціальні послуги  мешканцям Хоровецької сільської громади у приміщенні Хоровецького ФП. Здійснюються оздоровчі заходи на тепловому стимуляторі «Нуга Бест», проводиться оздоровлення завдяки використанню турманієвих накладок для суглобів, турманієвих наколінників, масажного апарату «Друге серце». Послуги надаються на платній та безоплатній основі. На обслуговування приймаються громадяни, які згідно медичного висновку  лікаря, потребують соціально-медичних послуг та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі.

Перукарем Голубєвою Л. О. було надано перукарські послуги громадянам похилого віку і підопічним територіального центру, які проживають на території Хоровецької с/р. Також надано гуманітарну допомогу потребуючим підопічним СРТЦСО у вигляді вживаного одягу та взуття.

 

Альбом: Благодійна акція Альбом: Благодійна акція Альбом: Благодійна акція Альбом: Благодійна акція Альбом: Благодійна акція Альбом: Благодійна акція Альбом: Благодійна акція Альбом: Благодійна акція
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1791 | Переглядів: 82Дата публікації: 16:47 28.08.2017