Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука із 26 річницею Незалежності України
Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука із 26 річницею Незалежності України

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука із 26 річницею Незалежності України

Шановні земляки! Щиро вітаю з важливими для кожного українця святами – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.

Двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження Української держави… Сьогодні ми маємо чітко усвідомити, що на нашому поколінні, на кожному з нас, лежить велика місія – захистити незалежність та територіальну цілісність України.

Ми живемо в час героїв і ці герої знаходяться серед Нас. Вони воюють на Сході, вони організовують допомогу нашим воякам, вони допомагають країні вийти з кризи своєю щоденною роботою. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави.

Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров герої Небесної Сотні та герої, що загинули в зоні АТО.

Дуже важко жити в часи змін. Труднощі, кризи та невдачі ми відчуваємо на собі. Але своїм бажанням змін, українці заслужили того, щоб жити в європейській сім’ї на рівні з іншими європейськими народами. Ми готові змінюватися та боротися за свій вибір. І тому досягнемо своєї мети!

Наша головна цінність – Люди. І свято незалежності – це не свято чиновників чи окремої групи політиків. Це свято вільних людей, які між рабством і свободою вибрали СВОБОДУ. У цей день, я щиро пишаюсь тим, що є українцем. Думаю, кожен з Вас відчуває те саме!

Нам буде важко. Вороги нашої країни грають на почуттях, емоціях, страхах людей. Вони сіють паніку і зневіру, брешуть і всіма силами прагнуть посварити українців між собою. Це робиться, для перемоги терористіві знищення Української Держави.  Наша Сила в вірі і єдності ! Ми маємо вірити у наших вояків, ми маємо довіряти один одному і спільно будувати Україну. Нову Україну, за яку не буде соромно! З Божою поміччю, ми переможемо ворогів і почнемо творити справедливу і гідну державу.

У цей день я прошу згадати тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході. Кожен має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. Їх жертва не має бути марною. Кожен з нас має змінитися. Змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

Тож наберімося терпіння, мужності та віри у нашу країну! Єднаймося заради майбутнього, заради славної, оспіваної віками незалежної України. Щиро вірю у перемогу нашого народу, нашої держави та добробут кожного з нас. 

З Днем Незалежності!
Слава Україні!

 

 

З повагою               

голова райдержадміністрації                                                                                    Богдан Маршук

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1785 | Переглядів: 122Дата публікації: 11:03 23.08.2017