Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України.
Урочистості  з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

На свято завітали керівники райдержадміністрації та районної ради, депутати районної ради 7 скликання, керівники установ та організацій району, сільські голови, начальники управлінь та відділів РДА, громадськість  району,  засоби масової інформації.

На початку заходу присутні мали змогу  оглянути намети сільських рад та об’єднаних територіальних громад району, оздоблених в українському стилі, що демонстрували  особливості культури та старовинного побуту кожного регіону. Сільськими радами по-особливому було представлено дари полів та домашні шедеври – умілі господині змагались за першість своїми кулінарними виробами..

Після огляду наметів розпочалося урочисте зібрання. Спочатку присутніх привітав зі святом голова райдержадміністрації Богдан Маршук, відмітивши в своїй промові, що сила національного духу та єдність допоможуть  здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності, та хоробрість  всіх військовослужбовців, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України.

Далі вітальні слова звучали від голови районної ради Леоніда Радзивілюка, депутата Хмельницької обласної ради Олександра Миклуша, помічника-консультанта народного депутата Романа Мацоли Людмили Васильєвої.  

Хвилиною мовчання учасники урочистих зборів вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України.

З нагоди Дня незалежності та за значні досягнення у роботі  очільниками району були вручені почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Визначено переможців та вручено нагороди за кращий намет.

Завершилося свято яскравим концертом за участю кращих художніх колективів та виконавців району, які подарували присутнім багато приємних вражень та гарний настрій. 

Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Альбом: Урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1783 | Переглядів: 227Дата публікації: 17:05 22.08.2017