Славутський міськрайонний центр зайнятості інформує
Славутський міськрайонний центр зайнятості інформує

Поділитися новиною:

Славутський міськрайонний центр зайнятості інформує

Понад 700 молодих осіб віком до 35 років скористалися послугами Славутського міськрайонного центру зайнятості за перше півріччя 2017 року

Молодь – це основна рушійна сила на сучасному ринку праці. Проте все частіше ця категорія населення являється і найбільш вразливою. Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України, віком від 14 до 35 років.

 

У січні – липні 2017 року статус безробітного у Славутському міськрайонному центрі зайнятості мали 738 осіб у віці до 35 років, з них 660 осіб отримували допомогу по безробіттю.

 

Для подолання проблеми безробіття, зокрема серед молоді, Славутським міськрайонним центром зайнятості здійснюються заходи активної політики сприяння зайнятості  населення:  надання  інформаційних,  консультаційних  та профорієнтаційних послуг, створення банку вакансій, банку резюме та відеорезюме, пошук підходящої роботи, сприяння в працевлаштуванні громадян, у тому числі шляхом організації підприємницької діяльності, організація професійної підготовки, перепідготовки,  підвищення  кваліфікації  безробітних,  організація  і фінансування громадських робіт, виплата допомоги по безробіттю.

 

За направленням служби зайнятості у січні-липні 2017 року знайшли роботу 207 молодих громадян. 9 молодих осіб, що були недостатньо конкурентоспроможними на ринку праці, працевлаштовано на нові робочі місця із здійсненням компенсації роботодавцю у розмірі  єдиного соціального внеску; 5 осіб працевлаштовано  на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, із здійсненням компенсації витрат суб’єктам малого підприємництва у розмірі єдиного соціального внеску.    

 

Для розвитку й підтримки підприємницької ініціативи серед безробітних, державною службою зайнятості здійснюється фінансування виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Протягом  січня-липня 2017  року одна молода особа до 35 років  організували  підприємницьку діяльність за рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю.

З  метою  професійного  самовизначення,  підвищення  якості  та конкурентоспроможності національних кадрів, збалансування ринку праці та ринку освітніх послуг, профілактики безробіття, державна служба зайнятості надає профінформаційні та профконсультаційні послуги. Профорієнтаційними послугами в Славутському міськрайонному центрі зайнятості  охоплено 703 особи у віці до 35 років. Крім того, профорієнтаційні послуги отримали 2567 осіб, які навчаються в навчальних закладах різних типів.

Професійне навчання проходили 59 безробітних у віці до 35 років. Однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних, надання можливості закріплення на робочому місці – є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Протягом січня-липня 2017 року у таких роботах взяли участь 16 молодих осіб.

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1782 | Переглядів: 102Дата публікації: 15:24 22.08.2017