Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району.
Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

Поділитися новиною:

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

Сьогодні під керівництвом голів Славутської райдержадміністрації Богдана Маршука та Славутської районної ради Леоніда Радзивілюка відбулася нарада з керівниками агроформувань району.

 Розпочав нараду голова райдержадміністрації Богдан Маршук, привітавши усіх присутніх  з початком збору  зернових культур та з Днем Незалежності України. Він ознайомив з планом урочистих заходів та побажав усім натхнення, успіхів в нелегкій роботі. 

 

Перед присутніми виступив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Грицик. Він довів до відома присутніх показники урожайності збору ранніх зернових культур (при середній урожайності 50 ц/га господарствами Славутського району  намолочено 88,9 тис. тонн зерна).  Найбільшого валового збору зерна досягнуто в СФГ «Клепачі», де намолочено 11792 тонни, СФГ «Манятин» -6100 тонн, СГК»Улашанівський» -5798 тонн, ТОВ «СГП «Дніпро»- 5365 тонн. Відмітив лідерів по урожайності зернових та звернув увагу на покращення результату від вирощування озимого ріпаку, який на 61 % у цьому році більше від минулого.

Виходячи з вищевикладених показників по урожайності, Михайло Іванович закликав керівників фермерських господарств розглянути питання збільшення розміру оплати праці працівникам та розміру плати за оренду земельних часток.    

Також було  обговорено: рівень мінімальної заробітної плати, рівень середньої заробітної плати  в районі та рівень безпосередньо заробітної плати комбайнерів (результати по оплаті праці різняться при майже однакових показниках, а показники по району нижчі середньо обласних показників).

Іншим основним  питанням на яке було звернуто особливу увагу  було питання виплати орендної плати за земельні частки ( паї) , розмір якої також є одним  з найменших серед районів області а саме 4,4% від вартості землі, при середньому показнику по області 6,0%.

В процесі наради було обговорено шляхи вирішення проблемних питань. 

Альбом: нарада з ФГ Альбом: нарада з ФГ Альбом: нарада з ФГ Альбом: нарада з ФГ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1778 | Переглядів: 139Дата публікації: 15:43 21.08.2017