ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

21 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Представник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що 15 серпня 2017 року на приймально-відправочній колії по станції Славута-1 виявлено підозрілий ящик зеленого кольору розміром 2*0,6 м, у якому лежав предмет схожий на ствол до зенітної установки, а неподалік від ящика на відстані 5 метрів було виявлено ідентичний предмет. Було встановлено, що виявлені на коліях елементи належать військовій частині, керівництво якої з групою транспортування доправили виявлені елементи в розташування частини на зберігання. Загрози суспільству та оточуючим виявлені предмети не становлять, а також не є вибухонебезпечними.

18 серпня 2017 року сталася пожежа в с.Улашанівка допоміжної будівлі у приватному дворогосподарстві. В наслідок пожежі знищення покриття на площі 84 кв.м., перекриття на площі 60 кв.м. та 1 т кормів. Причина пожежі коротке замикання електромережі, врятовані дві сусідні будівлі.

Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 272 хворих. Троє хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 49 виїздів, госпіталізовано 238  хворих, з них прооперовано 50

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що продовжуються роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню (освоєно близько 950 тисяч гривень). На даний час філією проводяться роботи на ділянці дороги «Берездів - Ставичани», а також планується розпочати роботи на ділянці дороги «Іванівка - Жуків».

Любов Колесник -  в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі поінформувала присутніх про те, розроблено програми для облаштування блок-постів по недопущення розповсюдження захворюваності африканською чумою свиней на Славутський район, міста Славута та Нетішин та дві об’єднані громади району. Також, проведено об’їзд навчальних закладів району з метою проведення перевірки стану готовності шкіл до нового навчального року.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: нарада 21.08.17. Альбом: нарада 21.08.17. Альбом: нарада 21.08.17.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1777 | Переглядів: 108Дата публікації: 14:53 21.08.2017