Обговорили рівень оплати праці в районі
Обговорили рівень оплати праці в  районі

Поділитися новиною:

Обговорили рівень оплати праці в районі

Сьогодні, 18 серпня, голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів спільне засідання районних робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На комісії були заслухані суб’єкти господарювання, де   середня  заробітна плата працівників менше мінімального рівня.

Представники комісії звернули свою увагу на дотриманні роботодавцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці. Надали роз’яснення щодо застосування Закону України від 06.12.2016 №1774-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Наголосили на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен роботодавець ризикує нести адміністративну відповідальність.

Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» – це не тільки неотримання соціальних пільг, виплат, а і мізерна пенсія на старість.

 

Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1776 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:07 18.08.2017