Житлові субсидії
Житлові  субсидії

Поділитися новиною:

Житлові субсидії

Станом на 1 серпня 2017 року управлінням соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації нараховано субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на суму 23156,6 тис. грн

Перераховано коштів організаціям – 25401.5 тис. грн., (в тому числі погашено заборгованість, яка виникла станом на 01.01.2017 року в сумі 13631,9 тис. грн.). Всього з початку року житлову субсидію призначено для 5057 сімей району, з них субсидію для придбання твердого палива та скрапленого газу призначено для 2174  сімей району на загальну суму  5,863 тис. грн.

Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб. Розраховується, виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (що фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, у тому числі осіб, призваних на строкову військову службу.

Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про наступне:

- зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі – про осіб, які фактично проживають)

- їх соціального статусу (хтось звільнився чи влаштувався на роботу, набув статусу безробітного, став пенсіонером тощо)

- переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг,

- про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень

шляхом подання відповідних документів.

          У разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) подаються також нові заява та декларація.

          При призначенні субсидії на наступний термін також враховувується наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається. Якщо протягом двох місяців громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення комісії за наявності поважних причин.

          Також наголошуємо, що субсидіанти при оформленні чи в період одержання житло-вої субсидії обов’язково повинні декларувати всі отримувані сім’єю доходи.  Оскільки в разі скриття чи подання недостовірних даних, в тому числі про доходи, надання раніше призначеної субсидії припиняється, а суми надміру призначеної субсидії повертаються в державний бюджет.

 

Начальник управління

соціального захисту населення

Славутської райдержадміністрації                                                                                    М. Гринько

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1774 | Переглядів: 110Дата публікації: 10:28 18.08.2017