ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

14 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Представник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що минулий тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій. За винятком: 7 серпня в лісовому масиві села було виявлено т азнешкоджено  артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Володимир Яцюк - начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 07.08.17 року по 13.08.17 року на території Славутського району зареєстровано 70 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6:  3 – крадіжки, 1 – виявлено посіви маку; 1- неопызнаний труп..

Віктор Іващук  – головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 250 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38 виїздів, госпіталізовано 195  хворих, з них прооперовано 21

Володимир Яремчук   –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про виконання та наповнення  Державного  та місцевого   бюджетів у серпні   2017 року (прогнозується виконання).

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що продовжуються роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню (освоєно близько 750 тисяч гривень). На даний час філією проводяться роботи на ділянці дороги «Сьомаки – Іванівка – Жуків».

Любов Колесник -  в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі поінформувала присутніх про те, що на свинофермі філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» с.Коров’є Теофіпольського району виникло захворювання свиней африканською чумою. Було задіяно всі сили для недопущення розповсюдження африканської чуми свиней. Вогнище інфекції локалізовано. Перекриті всі дороги щодо вивозу свиней. Вистовлено ветеринарно-поліцейський пост.  

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1767 | Переглядів: 91Дата публікації: 16:00 14.08.2017