ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Поділитися новиною:

ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

11 серпня в Будинку рад Славутської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини.

Вітаючи працівників ветеринарної медицини з професійним святом перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник відмітив важливість даної професії для суспільства, оскільки ветеринарно-санітарний контроль, захист споживачів від занесення інфекційних хвороб, невпинна турбота про тварин – це ті завдання, які ставлять перед собою працівники даної галузі.

Також, керівник відзначив вагомий внесок працівників галузі у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища нашого району та країни в цілому.

Олександр Вікторович подякував за плідну та професійну роботу. Зазначив, що працівники ветеринарної сфери в своїй роботі повинні   усвідомлювати ризики й особисту відповідальності, так як робота в даній галузі є досить небезпечною, але такою потрібною

За сумлінну працю, високий професіоналізм, «винуватці» свята були нагороджені почесними грамотами та подяками..

Альбом: ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Альбом: ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Альбом: ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Альбом: ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Альбом: ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Альбом: ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1766 | Переглядів: 79Дата публікації: 10:16 14.08.2017