Нарада з працівниками культури району
Нарада з працівниками культури району

Поділитися новиною:

Нарада з працівниками культури району

Сьогодні 10 серпня в районному будинку культури відбулася нарада із клубними працівниками району за участю завідувача сектору культури та туризму райдержадміністрації Валентини Бражук та директора районного будинку культури Оксани Кравченко, присвячена підготовці до відзначення Дня прапора та Дня незалежності України.

Валентина Миколаївна проінформувала присутніх про створення оргкомітету із відзначення Дня незалежності та формат проведення свята. В ході наради було визначено день і місце проведення районного свята, заплановано основні заходи під час його проведення, а саме: наметове містечко з презентацією української хати та національної культури кожної сільської ради (вишивка, гончарство, соломоплетіння, картини, вироби з дерева тощо), також заплановано святковий концерт. 23 серпня у всіх селах району відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапору України.

Завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації наголосила на важливості тісної співпраці між клубними працівниками та сільськими головами для підготовки та проведення урочистостей з нагоди Дня незалежності України, оскільки День незалежності для кожного українця – найбільше свято і тому потрібно докласти максимум зусиль для гідного його відзначення.

На нараді розглядалися питання надання платних послуг населенню та стану благоустрою біля закладів культури. Було наголошено на активізації роботи щодо надання платних послуг. Працівники установ культури району прозвітували про проведені капітальні та поточні ремонти в закладах із залученням бюджетних та позабюджетних коштів, та зміцнення матеріально-технічної бази. Директор районного будинку культури попередила працівників культури району про проведення атестації працівників закладів галузі культури.

                                                                Сектор культури та туризму Славутської райдержадміністрації 

Альбом: нарада клубних працівників Альбом: нарада клубних працівників Альбом: нарада клубних працівників Альбом: нарада клубних працівників
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1764 | Переглядів: 108Дата публікації: 16:05 10.08.2017