ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

07 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що минулий тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

Представник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 31.07.17 року по 05.08.17 року на території Славутського району зареєстровано 69 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7:  6 – крадіжки, 1 – факт підробки документів.

Віктор Іващук  – головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 243 хворих. Троэ хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 27 виїздів, госпіталізовано 209  хворих, з них прооперовано 27.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що у зв’язку із недостатністю фінансування медичної галузі з  1 серпня 2017 року відбулося скорочення чисельності медичних працівників, було скорочено 16 ставок – 13 людей. 

Володимир Яремчук   –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про виконання наповнення  Державного (100%) та місцевого   (100 %) бюджетів у липні  2017 року.

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що продовжуються роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню (освоєно близько 700 тисяч коштів). На даний час філією проводяться роботи на ділянці дороги «Печиводи - Ставичани».

Любов Колесник -  в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі поінформувала присутніх про результати перевірки санітарного стану  закладів торгівлі у с. Берездів.  Лювов Власівна наголосила на виявлених фактах антисанітарі та порушенні санітарно-гігієнічних норм.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1752 | Переглядів: 86Дата публікації: 14:01 07.08.2017