Праця за кордоном: як не потрапити в рабство?
Праця за кордоном: як не потрапити в рабство?

Поділитися новиною:

Праця за кордоном: як не потрапити в рабство?

04 серпня 2017 року в Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний cемінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», який проводився до всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Активну участь у заході взяли соціальні партнери: Катерна Миколайчук - заступника начальника та Зоя Кузьмук завідувач сектору соціальних послуг у справах сім’ї Славутської РДА. Відкрила зустріч фахівець служби зайнятості Роксолана Борідченко, яка ознайомила присутніх з основними проблеми нелегальної зайнятості та небезпеками при працевлаштуванні за кордоном. Участь у семінарі взяло 24 особи.

 

Під час проведення заходу шукачі роботи ознайомилися з основними порадами, яких необхідно дотримуватись, щоб не стати жертвою трудового рабства та торгівлі людьми, а також координатами установ та організацій, куди безпосередньо  можна звернутися за допомогою у разі виникнення надзвичайних обставин. Окрім того висвітлювалися переваги та форми легального працевлаштування, належну увагу було зосереджено на особливостях легалізації трудових відносин між працівником та роботодавцем, типових моделях шахрайських схем, які використовують сьогодні в своїй незаконній діяльності  работоргівці!  

 

На останок фахівець служби зайнятості наголосила на важливості мати належну правову обізнаність в питаннях працевлаштування за кордоном, уважність та персональну відповідальність кожного шукача роботи за своє майбутнє,  поскільки саме брак інформації та легковажне ставлення до роботодавця й особливостей трудових відносин з ним, часто і  cтають передумовами  торгівлі людьми та нелегальної праці, і це питання для українських шукачів роботи сьогодні не аби як актуальне!

 

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1751 | Переглядів: 86Дата публікації: 08:45 07.08.2017