Привітали працівників поліції
Привітали працівників поліції

Поділитися новиною:

Привітали працівників поліції

4 серпня у Славутському відділі поліції відбувся захід з нагоди Дня Національної поліції, на який завітали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник, голова районної ради Леонід Радзивілюк, заступник міського голови Ігор Піголь, перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан.

Олександр Вікторович Мельник, виступаючи з вітальною промовою перед присутніми, привітав працівників поліції з другою  річницею утворення Національної поліції України. Подякував за роботу та побажав нових здобутків у нелегкій, але почесній службі, творчої наснаги, життєвої енергії та успіхів у службовій діяльності на благо держави. Також керівник висловив переконання, що правоохоронці й надалі демонструватимуть приклад справедливості та непідкупності завдяки своїй щоденній праці, спрямованій на служіння українському народу.

 Кращі працівники Славутського відділу поліції за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов'язків та з нагоди Дня створення Національної поліції України були нагороджені Почесними грамотами та подарунками.

 

Довідково. Указом Президента України №693 від 15 грудня 2015 року четверте серпня визначено Днем Національної поліції України.

Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції Альбом: Привітали працівників поліції
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1750 | Переглядів: 123Дата публікації: 14:42 04.08.2017