Профілактика соціального сирітства
Профілактика соціального сирітства

Поділитися новиною:

Профілактика соціального сирітства

З метою забезпечення реалізації кожної дитини права на виховання в сім'ї, зростання в безпечному сімейному оточенні, на виконання районної Програми соціального та правового захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки, плану роботи служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації на ІІІ квартал 2017 року, 02 серпня 2017 року працівниками служби у справах дітей спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Славутським відділом поліції проведено цільовий рейд на території Волицької (с.Губельці) та Берездівської (с.Красносілка) сільських рад.

В с.Губельці обстежено умови проживання в родині М, у яких відібрано 4 дітей без позбавлення батьків батьківських прав, з метою вивчення питання щодо повернення дітей в сім’ю. Встановлено, що батьки систематично відвідують дітей у державних закладах, сплачують аліменти на їх утримання. В будинку задовільні умови проживання, чисто, родина утримує господарство, обробляє земельну ділянку.

В с.Красносілка обстежено умови проживання в родині Б., в якій 3 дітей перебувають на обліку служби, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Умови проживання незадовільні, в будинку частково проводиться ремонт. На даний час діти тимчасово перебувають в сім’ї тітки, яка здійснює догляд за ними. Із батьком проведена профілактична робота щодо належного виконання батьківських обов’язків.

Службою у справах дітей Славутської райдержадміністрації постійно проводяться профілактичні заходи щодо підтримки дітей та сімей з урахуванням їхніх особливих потреб.  

 

Служба у справах дітей 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1742 | Переглядів: 103Дата публікації: 15:20 02.08.2017