ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

31 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що минулий тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій. За винятком:  25-26 липня у парку с. Ганнопіль було  виявлено та знешкоджено 4  артилерійських снаряди часів Другої світової війни.

Володимир Яцюк –  начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 24.07.17 року по 31.07.17 року на території Славутського району зареєстровано 71 заяву та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 11:  8 – крадіжки, 2 – факти тілесні ушкодження,  1 –  раптова смерть.

Віктор Іващук  – головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 238 хворих. Двоэ хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 25 виїздів, госпіталізовано 211  хворих, з них прооперовано 22.

Володимир Яремчук   –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про виконання наповнення  Державного (100%) та місцевого   (100 %) бюджетів у липні  2017 року.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що продовжуються роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню. На даний час філією проводяться роботи на ділянці дороги «Бачманівка-Хоровець.».

Любов Колесник -  в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському район поінформувала присутніх про  завершення процесу  реформування, затверджено положення  та в дію введено нову структуру: Славутське районне управління державної служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1737 | Переглядів: 103Дата публікації: 16:12 31.07.2017