Голубий вогник в селі Головлі
Голубий вогник  в селі Головлі

Поділитися новиною:

Голубий вогник в селі Головлі

28 липня відбувся урочистий пуск завершеного будівництва підвідного газопроводу високого тиску до села Головлі Славутського району.

Славутською філією ПАТ «Хмельницькгаз» закінчені всі будівельні роботи по прокладанню газопроводу протяжністю 9 000 метрів та монтуванню необхідного технологічного обладнання.

Завітали  на урочистості:  голова районної державної адміністрації  Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк, директор Славутської філії ПАТ «Хмельницькгаз»  Микола Радкевич.

Під час зустрічі з мешканцями села, оселі яких сьогодні були підключені до газопостачання, голова райдержадміністрації  зазначив, що підключення населених пунктів до системи газопостачання дозволить забезпечити взимку тепло і затишок у оселях.

«На сьогодні природний газ у сільській місцевості – це запорука розвитку сільських населених пунктів, забезпечення достойного рівня життя їх мешканців, створення там нових робочих місць. Дуже важливо, щоб жителі сільської місцевості мали змогу жити так, як і городяни, з точки зору комфорту та до доступу до різних соціальних послуг»,- наголосив Богдан Маршук.

Під час заходу було відзначено, що загальна кошторисна вартість об’єкта становить близь 900 000  тисяч гривень. 

Альбом: Голубий вогник в селі Головлі Альбом: Голубий вогник в селі Головлі Альбом: Голубий вогник в селі Головлі Альбом: Голубий вогник в селі Головлі Альбом: Голубий вогник в селі Головлі Альбом: Голубий вогник в селі Головлі Альбом: Голубий вогник в селі Головлі Альбом: Голубий вогник в селі Головлі
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1735 | Переглядів: 101Дата публікації: 17:46 29.07.2017