Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації
Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації

У засіданні взяли участь члени колегії, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного першим звучало питання «Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 27.02.2017 року № 90/2017-р "Про стан забезпечення законності та правопорядку, запобігання корупції в районі". Інформував присутніх з даного питання керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук.

Структурними підрозділами районної державної адміністрації спільно з правоохоронними органами у першому півріччі поточного року було здійснено ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення законності і правопорядку та недопущення порушень публічної безпеки, прав і свобод людини, ускладнення криміногенної ситуації в районі.

Протягом першого півріччя 2017 року здійснювався контроль за виконанням затверджених заходів, а також контроль за виконанням Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки та  Комплексної програми профілактики злочинності в Славутському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням  сесії районної ради від 08.12.2015 року № 7-2/2015. На реалізацію у 2017 році заходів зазначеної Комплексної програми рішенням сесії районної ради виділені кошти в сумі 90 тис. гривень.

 Слід констатувати, що рівень злочинності в районі на 10 тис. населення збільшився на 18 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, однак є нижчим від середньо обласного показника – 26,7 проти 54,1 злочина. Завдяки належно організованим превентивним заходам вдалося попередити вчинення злочинів неповнолітніми. Досягнуто позитивних результатів у роботі з питань профілактики злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. З початку 2017 року не зафіксовано жодного випадку, пов’язаного з незаконним обігом наркотиків, що відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких. Щодо злочинів проти громадської безпеки, як позитив, слід відмітити, що за звітний період з початку року не зареєстровано жодного випадку хуліганства та жодного факту із незаконним поводженням зі зброєю та боєприпасами. Характеризуючи зареєстровані злочини за місцем вчинення, то переважна їх більшість вчиняється у таких населених пунктах району як Крупець, Цвітоха, Колом’є,Улашанівка, Берездів, Сьомаки, Пашуки. Негативно на оперативну обстановку впливає рецедивна злочинність. Слід зазначити, що 35 кримінальних правопорушень вчинено особами, які раніше притягувались до кримінальної відповідальності.

В цілому криміногенна ситуація на території району контрольована, особовий склад відділу поліції дієвий та спроможний до виконання поставлених завдань по забезпеченню охорони прав і свобод громадян, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку. Голова райдержадміністрації Богдан Маршук, підсумовуючи виступи, звернув особливу увагу на налагодження чіткої співпраці між службами, організаціями, установами та спрямування спільних зусиль на подолання причин, які призводять до вчинення правопорушень.

 

По питанню підсумків соціально-економічного розвитку Славутчини за перше півріччя 2017 року виступив перший заступник голови  райдержадміністрації Олександр  Мельник.  Він, зокрема, закцентував увагу присутніх на тому, що протягом звітного періоду промисловими підприємствами району реалізовано продукції на загальну суму 677,3 млн.грн., темп зростання становить 242,5%. За січень-червень 2017 року обсяг реалізованої продукції у розрахунку на одиницю населення становить 23288,9 грн. Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення наростаючим підсумком з початку інвестування становить 43,1 долара США.

До загального фонду місцевих бюджетів району надійшло власних та закріплених доходів 8 523,56 тис. грн., що складає 113,4 % від запланованого. Виконання плану забезпечено по всім  місцевим бюджетам району.   

Упродовж першого півріччя 2017 року до бюджету Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України надійшло 189,5 млн. грн. власних коштів, в тому числі надходження з єдиного внеску становлять  168,8 млн. грн., планові завдання виконано на 96,7%. За звітний період на рахунки управління надійшло 1662,3 тис. грн., адміністрування яких здійснює Пенсійний фонд. Планові завдання з надходження власних коштів до бюджету Фонду виконано на 113,7%.

Проте, станом на 01.07.2017 року загальна сума боргу зі сплати страхових внесків та відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій до Пенсійного фонду України становить 2310,0 тис. грн. та збільшилась з початку року на 67,5 тис. грн.

   За призначенням різних видів допомоги та житлових субсидій протягом  1 півріччя 2017 року до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації звернулось 3496  сімей. Нараховано субсидій та компенсації на природний газ  на суму  27643,3 тис. грн..

Станом на 01.07.2017 року нарахована та виплачена державна допомога на суму 11193,1 тис. грн.  

Крім того, Олександр Вікторович озвучив проблеми  галузі медицини, освіти, культури, які потребують негайного вирішення,

Начальник відділу агропромислового розвитку  Михайло  Грицик наголосив на тому, що розпочато роботи по збиранню ранніх зернових та озимого ріпаку зазначивши, що середня врожайність по району озимого ячменю складає 50,7 ц/га, ріпаку - 29,0 ц/га та доповів про перспективи розвитку галузі тваринництва та рослинництва.

 В обговоренні даного питання також взяли участь  голова Берездівської ОТГ  Віктор Васьківський та голова Ганнопільської ОТГ Маргарита Медведюк.

Далі  члени колегії заслухали звіт Лисиченського сільського голови Григорія Ковальчука про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Лисиченської  сільської ради та визнали особистий внесок сільського голови у забезпеченні організації роботи виконкому Лисиченської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади задовільним.   

По усіх розглянутих питаннях колегія райдержадміністрації прийняла відповідні рішення.

 

 

Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулося чергове розширене засідання колегії райдержадміністрації

Приєднані документи:

IНФОРМАЦIЯ ПО ЗЛОЧИННОСТI ТА КОРУПЦIЇ ДОВIДКА ПIДСУМКИ СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНОГО РОЗВИТКУ ЗА ПЕРШЕ ПIВРIЧЧЯ 2017 ДОВIДКА Звіт сільського голови
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1733 | Переглядів: 139Дата публікації: 09:55 28.07.2017