ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

24 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

 На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що минулий тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій. За винятком:  19.07.2017 в районі с. Великий Скнит було  виявлено та знешкоджено 11 артилерійських снарядів часів Другої світової війни.

Володимир Яцюк –  начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 17.07.17 року по 23.07.17 року на території Славутського району зареєстровано 98 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6:  3 – крадіжки, 2 – факти шахрайства,  1 – факт  порушення правил дорожнього руху, 1 – факт безвісти зниклого та 1 – факт виявлення опізнаного трупа.

 Віктор Іващук  – головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 228 хворих. Двоэ  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 29  виїздів, госпіталізовано 216  хворих, з них прооперовано 24. Крім того, Віктор Дмитрович проінформував присутніх про хід підготовчих робіт щодо відкриття на базі Славутської ЦРЛ відділення гемодіалізу.

Володимир Яремчук   –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про виконання наповнення  Державного (100%) та місцевого   (100 %) бюджетів у липні  2017 року.

Раїса Коваль –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що пенсії виплачуються в повному обсязі та своєчасно. Раїса Володимирівна також повідомила, що в  управлінні незабаром буде створення рецепшн.

Олександр  Гетьман – директор Славутського району електромереж повідомив, що  21 липня в результаті негоди вітер повалив дерева, було пошкоджено  електромережі в селах:  Клепачі, Ганнопіль, Хоровиця, Іванівка, Жуків. Протягом доби електропостачання в дані населені пункти було відновленою

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1727 | Переглядів: 118Дата публікації: 15:22 24.07.2017