Спільний профілактичний рейд
Спільний профілактичний рейд

Поділитися новиною:

Спільний профілактичний рейд

Найважливішим інститутом соціалізації підростаючого покоління була й залишається сім’я. Сім’я – найперший фактор соціалізації дитини, від неї залежить яким буде наше майбутнє, наше суспільство

З метою вжиття заходів щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей, злочинів та правопорушень у дитячому середовищі представниками служби у справах дітей спільно з Славутським відділом поліції та  Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21 липня 2017 року проведено профілактичний рейд на території Цвітоської сільської ради

В с. Кам’янка обстежено умови проживання 2 дітей, які перебувають на обліку служби, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах та 1 дитини в неблагополучній сім’ї.

Встановлено, що в будинку родини Я. антисанітарія, брудно, сморід, речі розкидані. Згідно характеристики виконкому Цвітоської сільської ради батьки схильні до зловживання алкогольними напоями та неналежним чином займаються вихованням дітей. Враховуючи дані обставини батькам повідомлено, що їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Санітарний стан в будинку іншої родини Б. відносно задовільний, з батьками проведено профілактичну бесіду щодо здорового способу життя та належного виконання батьківських обов’язків.

В селах Кам’янка та Цвітоха обстежено умови проживання          5 дітей, позбавлених батьківського піклування, в 4 сім’ях опікунів. Всі опікуни створили належні умови для проживання, виховання та розвитку дітей.

Крім того, працівниками було здійснено перевірку використання державної соціальної допомоги у 4 сім'ях, проінспектовано сім'ї учасників АТО, а також відвідано особу, що засуджена до покарання, не пов'язаного із позбавленням волі.  За результатами перевірки встановлено, що усі відвідані сім'ї мешкають у належних санітарних умовах, матеріально забезпечені, діти у цих сім'ях забезпечені усім необхідним та доглянуті. Батькам надано рекомендації по засвоєнню соціальних цінностей, належного виконання обов'язків по догляду та вихованню дітей, проінформавано про пільги та гарантії, на які мають право сім'ї вище означених соціальних категорій, роздано інформаційні матеріали (буклети).

 

 

Альбом: Спільний профілактичний рейд Альбом: Спільний профілактичний рейд Альбом: Спільний профілактичний рейд Альбом: Спільний профілактичний рейд
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1725 | Переглядів: 128Дата публікації: 14:44 21.07.2017