Результати конкурсу на заміщення посади

Результати конкурсу на заміщення посади

Поділитися новиною:

Результати конкурсу на заміщення посади

20 липня в Славутській райдержадміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації.

Участь в конкурсі взяла одна особа, яка успішно склала тестовий іспит та пройшла співбесіду. Згідно з чинним законодавством, питання для учасника були обрані автоматично з Переліку питань, затвердженого Національним агенством з питань державної служби України та оприлюдненого на офіційному сайті Нацдержслужби. Після закінчення часу, відведеного на складання тестування, було здійснено автоматичне визначення результатів тестування програмним забезпеченням.  Таким чином, рішенням конкурсної комісії переможцем визнано Павлюк Оксану Павлівну.

 

 
Альбом: Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста апарату юридичного сектору Альбом: Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста апарату юридичного сектору Альбом: Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста апарату юридичного сектору
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1723 | Переглядів: 164Дата публікації: 15:58 20.07.2017