ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

17 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір  –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що минулий тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Володимир Яцюк –  начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 10.07.17 року по 17.07.17 року на території Славутського району зареєстровано 99 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7:  2 – крадіжки, 1– самогубство, 3 – виявлено посіви маку, 1- шахрайство.

Віктор Іващук  – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 213 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 56  виїздів, госпіталізовано 189  хворих, з них прооперовано 30.

Неля Муравська – начальник Славутського управління Державної казначейської служби Хмельницької області повідомила, що казначейська служба працює в плановому режимі, всі платежі були проведені вчасно.

Раїса Коваль  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  пенсії виплачуються своєчасно, в повному обсязі.  Раїса Володимирівна  розповіла про основні зміни, щодо нарахування пенсій, що  мають вступити  в силу з 1 жовтня 2017 року.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1710 | Переглядів: 81Дата публікації: 15:25 17.07.2017