Делегація Славутського району відвідала Красницький повіт Люблінського воєводства республіки Польща
Делегація Славутського району відвідала Красницький повіт Люблінського воєводства республіки Польща

Поділитися новиною:

Делегація Славутського району відвідала Красницький повіт Люблінського воєводства республіки Польща

Вкотре, в рамках співпраці та з метою розвитку дружніх партнерських відносин, з 1 по 4 липня делегація Славутського району відвідала Красницький повіт Люблінського воєводства республіки Польща.

В склад делегації, яку очолив заступник голови районної ради Олексій Лавренчук, входили:

Васильчук Сергій Петрович – голова ФГ «Обрій» с.ВеликийПравутин, депутат районної ради;

Остапчук Андрій Олександрович – голова СФГ «Світанок» с.МалийПравутин;  

Цехместрук Василь Петрович – голова ФГ «Глорія», с.Киликиїв, депутат районної ради;

Теслюк Андрій Ростиславович – голова СГК «Улашанівський» с.Улашанівка;

Гарбарук Валентин Віталійович – приватний підприємець;

Бойчак Дмитро Володимирович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА;

Зубова Жанна Олександрівна – завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА;

Сайпель Майя Іванівна –методист по фольклорному жанру Славутського районного будинку культури, керівник зразкового фольклорного гурту «Перлинка»;

Герзун Світлана Петрівна – провідний методист Славутського районного будинку культури.


Основною метою поїздки було налагодження співпраці між фермерами Славутського району та фермерами Красницького повіту, а також участь у Святі Малини та Рукоділля – традиційному святі красницьких плантаторів та фермерів, адже Красницький повіт славиться вирощування смачної та соковитої малини.
Під час урочистих заходів учасникам та шанувальникам цього свята було представлено нашу делегацію на чолі з  заступником голови Славутської районної ради Олексієм Лавренчуком, який після свого вітального слова на знак розвитку дружніх партнерських відносин подарував старості повіту Анджею Маю вишитий герб Славутського району.


З великою вдячністю староста прийняв і український запашний коровай.


Також під час заходів Славутський район був достойно представлений наметом з державною символікою та символікою Славутського району і прикрашений українськими виробами (ляльки, вишиті рушники тощо), а всі

присутні мали змогу почастуватися традиційними українськими стравами, які приготували наші чарівні україночки з Славутчини - борщем, пампушками, варениками та домашньою ковбасою.


Багато практичної корисної інформації отримали наші фермери у спілкуванні з польським фермером, який займається вирощуванням малини близько 30-ти років. Він з радістю показав свої малинники,що розташовані на площі 5 га. та поділився методами її вирощування. А ще домовились про допомогу у придбанні саджанців малини фермерами Славутського району.


Приємно вразила і матеріальна база освітніх та позашкільних закладів повіту, а це: школа-гімназія зі спортивним напрямком (великий сучасний спортзал, фітнес-зал, тренажерний зал, комп’ютерні класи); комплекс для людей з особливими потребами; комплекс для дітей сиріт.


Побувала делегація і в місті Аннополь, що на березі річки Вісла. Керівництво мерії радо зустріло нашу делегацію і презентувало відеоролик про історію та сучасність міста.


На завершення було підведено підсумки  перебування делегації у Красницькому повіті, а також учасниками обох сторін було здійснено обмін сувенірами.

(За інформацією Славутської районної ради)

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1702 | Переглядів: 172Дата публікації: 14:50 12.07.2017