Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК
Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК

Поділитися новиною:

Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

10 липня народний депутат України Роман Мацола, голова Славутської районної державної адміністрації Богдан Маршук, голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк, сільський голова Валерій Гаврилюк, працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відвідали дошкільний заклад «Буратіно» Миньковецького НВК, де за сприяння народного депутата було проведено модернізацію фасаду ДНЗ, що дало змогу забезпечити оптимальний тепловий режим в приміщенні садочка.

На даний час дитячий садочок відвідує 35 дітей, функціонує 2 групи. У закладі затишна, домашня атмосфера. В знак подяки вихованці садочка підготували для гостей святкову програму.

Діти, батьки, педагогічні працівники дякували владі за співпрацю та допомогу у реалізації їхніх мрій.
 

Саме завдяки зверненню Романа Мацоли з державного Фонду соціально-економічного розвитку на утеплення дошкільного навчального закладу у Минківцях було виділено 520 тисяч гривень.
 

Ремонт не лише підвищить комфорт перебування дітей та вихователів у стінах навчально-виховного закладу, але й допоможе зекономити на енергоресурсах гроші.

(За інформацією Славутської районної ради)

Альбом: Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК Альбом: Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК Альбом: Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК Альбом: Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК Альбом: Свято в дошкільному закладі Миньковецького НВК
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1699 | Переглядів: 91Дата публікації: 10:41 12.07.2017