Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Відбулося засідання районної комісії       з питань ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

З настанням літа значно зростає актуальність питання забезпечення протипожежного захисту. Наразі велика увага на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів перший заступник голови Славутської райдержадміністрації Олександр Мельник була приділена вкрай важливому питанню забезпечення протипожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії, яка розпочнеться незабаром.

У засіданні комісії ТЕБ та НС  взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств району.

До слова був запрошений начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  Андрій Сампір,  який проінформував про стан забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Там, де були виявлені недоліки, проводяться необхідні заходи для їх усунення. Також приймається комплекс заходів по захисту посівів ранніх зернових від пожеж.

Про роботу, яка проводиться з цього напрямку, докладно проінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Грицик.    Михайло Іванович акцентував особливу увагу на питанні підготовки до зернозбиральної кампанії у напрямку забезпечення протипожежної безпеки, чіткого дотримання протипожежних вимог під час її проведення та на категоричній забороні спалювання стерні і пожнивних залишків.

Крім того, члени комісії  розглянули  звернення ДП «Славутське лісове господарство» щодо встановлення факту нанесення пошкоджень  лісовим насадженням в результаті негоди, що мала місце на території району 29 червня 2017 року.

Питання розглянуті у ході засідання знаходяться на особистому контролі районного керівництва.

 

Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1697 | Переглядів: 97Дата публікації: 15:12 11.07.2017