Атестація бібліотечних працівників.
Атестація бібліотечних працівників.

Поділитися новиною:

Атестація бібліотечних працівників.

29 - 30 червня у Славутській центральній районній бібліотеці пройшла чергова атестація бібліотечних працівників.

Основним завданням атестації є оцінка професійної кваліфікації і ділових якостей працівника на основі об’єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів його роботи, з метою визначення можливостей професійного і посадового росту.

У роботі атестаційної комісії взяла участь завідувач сектором культури та туризму Славутської РДА  Бражук В. М. .

Напередодні атестації в.о. директором РЦБС Пенчук Т. М., завідуючою сектором методично-бібліографічної роботи Сидорчук Д. А. був складений «Перелік орієнтованих питань до атестації спеціалістів Славутської  РЦБС».

У проведенні атестації приймали участь усі бібліотекарі системи. Заслухали повідомлення в. о. директора РЦБС Пенчук Т. М. щодо атестаційних характеристик кожного працівника; переглянули електронні презентації про роботу бібліотек. Потім атестаційна комісія провела бесіду з працівниками, які атестуються та аналіз представлених документів – звіт про роботу працівника, який атестується. Оцінюючи роботу персоналу бібліотек, атестаційна комісія відкритим голосуванням дала оцінку професійної кваліфікації і ділових якостей працівника, кожного окремо, у порівнянні з атестаційним листом з попередньої атестації – кожний бібліотекар відповідає займаній посаді. Для покращення бібліотечного обслуговування деякі з них отримали рекомендації комісії.

Сектор культури та туризму

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1696 | Переглядів: 110Дата публікації: 16:48 07.07.2017