ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ
ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ

Поділитися новиною:

ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ

Працівники сектору культури та туризму, Славутської центральної районної бібліотеки для дорослих та Славутської центральної районної бібліотеки для дітей взяли участь у третьому конкурсі мікрогрантів від громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Конкуренція була велика, адже боролися за перемогу 47 цікаві  проекти. Серед учасників були і переможці попередніх двох конкурсів, яким уже вдалося втілити в життя свої ідеї та задуми.

Цього року конкурс проходив за новою методикою. Учасники протягом двох місяців брали участь у серії з п’яти занять тренінгів. На цих заняттях кращі тренери навчали мешканців Славутського району писати грантові проекти, правильно оцінювати ресурси своєї громади, розумно планувати вирішення нагальних проблем, робити зміни разом.

Успішно пройшовши навчання на тему «Сталий розвиток громад», наші три команди отримали сертифікати учасників.

З приємністю відзначу, що наши проекти: Інформаційний буклет з картою схемою"Туристична Славутчина","«Книжки бібліотеці – користь громаді», "Читаюча дитина-успішна людина"  знайшли  підтримку  і визнання громади і ми перемогли. Нехай ця маленька перемога буде поштовхом для написання нових проектів та джерелом натхнення для нових творчих задумів і звершень наших колег.

                                                                                                                                     Сектор культури та туризму

Альбом: ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ Альбом: ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ Альбом: ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ Альбом: ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ Альбом: ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1695 | Переглядів: 116Дата публікації: 16:39 10.07.2017