ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір  –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що минулого тиждня 5 липня надійшло повідомлення про пожежу в с. Крупець поверхневих покладів торфу. Розвідкою встановлено тління торфу на площі 50 кв.м. Пожежу вдалося ліквідувати. Вогнем були знищені поверхневі поклади торфу на площі 50 м.  кв.. Ніхто не постраждав.

 8 липня близько третьої години ночі  в с. Лисиче  сталося ДТП. Громадянин керуючий скутером не справився з керуванням та здійснив наїзд на  пішохода.

Володимир Яцюк –  начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 03.07.17 року по 09.07.17 року на території Славутського району зареєстровано 61 заяву та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6:  4 – крадіжки, 1– факт раптової смерті, 1 – факт  порушення правил дорожнього руху.

Віктор Іващук  – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 218 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 53  виїзди, госпіталізовано 168  хворих, з них прооперовано 32.

Неля Муравська – начальник Славутського управління Державної казначейської служби Хмельницької області повідомила, що казначейська служба працює в плановому режимі, всі платежі були проведені вчасно.

Ала Малищук – заступник начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  пенсії виплачуються своєчасно, в повному обсязі.  Алла Василівна розповіла про основні зміни, щодо нарахування пенсій, що  мають вступити  в силу з 1 жовтня 2017 року.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1694 | Переглядів: 101Дата публікації: 15:40 10.07.2017