Оздоровлення – на першому місці.
Оздоровлення – на першому місці.

Поділитися новиною:

Оздоровлення – на першому місці.

З 19 травня по 27 червня 2017 року працівники Славутського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за співучасті органів самоврядування Миньковецької сільської ради приймали участь у ІІІ конкурсі мікрогрантів ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». На протязі п’яти тижнів відвідувались навчальні тренінги, було сформовано команду проекту і визначено мету.

Метою проекту стало облаштування інфрачервоної сауни у соціально-побутовому комплексі с. Миньківці і впровадження надання працівниками територіального центру інноваційних соціально-побутових та оздоровчих послуг для 1500 жителів Миньковецької сільської громади і прилеглих сільських рад за допомогою  новітнього обладнання -  інфрачервоної сауни з 30 вересня 2017 р.

Проект направлено на  вирішення проблеми отримувати інноваційні соціальні послуги безпосередньо за місцем проживання сільських жителів,   тим більше за відсутності водопостачання у більшості місцевих громадян і зокрема громадян  вразливих категорій.

Від реалізації проекту матимуть користь фактично всі жителі Миньковецької сільської ради та прилеглих сіл, оскільки протягом року кожний житель із-за цікавості  відвідає хоча б один раз інноваційне обладнання - сауну (близько 1500 чол.), а переконавшись в оздоровчих властивостях  інфрачервоного випромінення -  відвідуватиме постійно. Окрім того, сауна буде влаштована в душовій соціально-побутового комплексу, обладнаній водопостачанням, послугами якої постійно користуються одинокі пенсіонери, інваліди, малозабезпечені громадяни.

Результатом докладених зусиль став виграний грант в сумі 16 680 грн. На разі розпочато роботу з втілення проекту в життя. Урочисте відкриття та презентація роботи сауни заплановано на День людей похилого віку та День ветерана.

(фото-звіт додається)

Завідувач

відділення організації надання

адресної допомоги та соціальної адаптації

   Т. Гриб

Альбом: Оздоровлення – на першому місці. Альбом: Оздоровлення – на першому місці. Альбом: Оздоровлення – на першому місці. Альбом: Оздоровлення – на першому місці.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1684 | Переглядів: 135Дата публікації: 09:45 05.07.2017