ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС
ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Поділитися новиною:

ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

30 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Б.Маршука відбулося позапланове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

У засіданні комісії взяли участь:  начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  А. Сампір,  директор Славутського району електромереж  О.Гетьман,  начальник філії «Славутський райавтодор» Ю.Ковальчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розпочав засідання голова райдержадміністрації Богдан Петрович Маршук: «29 червня на території  ряду районів області, в тому числі і нашого, мали місце стихійні природні явища у вигляді грози,  посилення вітру до 16-17 метрів за секунду. Ці явища призвели до пошкодження покрівель адміністративних та  житлових будинків в ряді сіл району та завдали значних матеріальних збитків. В 8 населених пунктах району було перерване електропостачання у зв’язку з пошкодженням ліній електропередач напругою 10 та 0,4  кіловольт».

Директор Славутського району електромереж  О.Гетьман доповів, що станом на 16:00 30 червня електропостачання відновлено в п’яти населених пунктах району.

  Обговоривши наслідки стихійного лиха, що мало місце на території району 29 червня 2017 року  та проаналізувавши Постанову Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 року № 368 якою  затверджено Порядок класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнем члени Комісії  вирішили:

- дане стихійне лихо класифікувати як таке, що не призвело до виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня;

-   сільським головам продовжити роботи з ліквідації наслідків негоди,  надати допомогу постраждалому населенню  з організації відшкодування збитків страховими компаніями.

Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС Альбом: ТЕБ і НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1676 | Переглядів: 112Дата публікації: 16:09 30.06.2017