Шановні жителі району!
Шановні жителі району!

Поділитися новиною:

Шановні жителі району!

Наближається свято Івана Купала, святкування якого, зазвичай, проходить поблизу водних об’єктів. Під час масових святкувань слід приділити особливу увагу правилам поведінки біля води, оскільки вода завжди є джерелом підвищеної небезпеки.

Пам’ятайте, що дотримання простих правил поведінки на воді може врятувати Ваше життя, або ж життя інших людей! Перш за все пам’ятайте, що купатися слід лише в місцях для цього пристосованих, тобто обладнаних усім необхідним для безпечного відпочинку а, в разі необхідності, надання рятувальної чи медичної допомоги. Уникайте відпочинку в місцях, де встановлені попереджувальні знаки «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО».

Під час відпочинку на воді слід дотримуватися наступних правил поведінки:

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;

- не запливайте за буї, відчувши втому перепочиньте: переверніться на спину і підтримуйте себе на плаву легкими рухами рук; - потрапивши в течію не слід з нею боротися: пливіть вниз по течії під невеликим кутом, поступово наближаючись до берега;

- не губіться потрапивши у водоверть: наберіть побільше кисню в легені, якомога глибше пірнайте і потужним ривком спробуйте випірнути убік;

- не допускайте грубих ігор під час купання;

- не залишайте дітей без догляду;

- обережно плавайте на надувних виробах: вітром чи течією їх може віднести далеко від берега.

Порушення правил поведінки на воді залишається головною причиною загибелі людей! Бережіть себе і своє життя, адже воно безцінне!

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1672 | Переглядів: 89Дата публікації: 14:42 05.07.2017